Sex za peniaze aj s vlastnou susedkou
Slovenský svet erotiky

Lacný sex za peniaze (môžeš dostať) s každou druhou tvojou susedkou

V tomto článku nechcem porovnávať služby ako napr. sex za peniaze na Slovensku s podobnými službami v zahraničí. Napokon, na to by jeden článok ani zďaleka nestačil, bol by potrebný celý blogový web o erotike, sexe a porne. Skôr sa chcem zamyslieť nad určitými hodnotami a (ich) cenami. (Aktualizované 24. 10. 2022)

Chlap, ktorý v tejto republike dostane chuť na fajku či na rýchlovku a je ochotný kúsok sa kvôli tomu previezť autom, nemusí investovať viac ako € 15 či € 20. Dokonca na istých a to širokej verejnosti dobre známych miestach “na ulici” v hlavnom meste sa orálny

sex bez kondómu a s výstrekom slečne do úst

dá kúpiť už za € 10. To je prípad takpovediac veľko-obratových sexuálnych strojov, ktoré neriešia nič okrem uspokojenia finančných potrieb svojho pasáka a svojej vlastnej potreby ďalšej dávky drogy. S takýmito dievčatami riešiť dotazy na nejaké extra služby a špeciálny servis vôbec netreba. Tým je totiž spravidla úplne jedno,

či im ho chlap strčí do úst, do pošvy či do zadku.

Rovnako ako je im jedno, či tak urobí s kondómom alebo bez. Ako by dotyčná v jej stave poznala rozdiel… Je len na chlapovi, nakoľko silná je jeho potreba odbaviť sa, nakoľko odolný je jeho žalúdok a nakoľko dokáže potlačiť vlastný pud sebazáchovy (v prípade nepoužitia prezervatívu). Lebo priama úmera v zmysle čím nadržanejší chlap, tým nižšia náročnosť v každom smere je známa a neodškriepiteľná. A áno, píšem aj z vlastnej skúsenosti, prirodzene.

Úplne iný je prípad

“slušných” dievčat, ktoré si prostitúciou financujú

nie životnú núdzu, ale luxus. Budget potrebný na pokrytie ubytovania, stravy a štúdia dokážu zarobiť normálnou prácou asistentky v kancelárii, predavačky oblečenia a pod. Ale nejaké rozšírenie, zvýšenie luxusu v podobe kabelky od Michaela Korsa či najnovšieho iPhonu – na to už treba vymyslieť niečo prefíkanejšie.

Tie inteligentnejšie a šikovnejšie

dievčatá skúsia najprv napr. prácu tanečnice v zahraničí.

Ktorou sa – zvlášť v odľahlých, exotickým dojmom pôsobiacich destináciách ako Juhoafrická republika, Karibik a pod. – často dá zarobiť viac peňazí než prostitúciou samotnou. A tanečná práca je, prinajmenšom cez oficiálnu optiku spoločnosti, predsa len menej dehonestujúcou a oberajúcou o vlastnú sebaúctu. Než obyčajné rozťahovanie stehien

a teda sex za peniaze doslova komukoľvek.

Spravidla až tie slečny, ktoré nevidia a nechcú vidieť inú možnosť, * sa dajú na platený sex. Baby, ktoré nevedia ani ceknúť cudzím jazykom. Ktoré majú dieťa, o ktoré sa treba starať. Či partnera, ktorý ich do zahraničia nepustí, ale pritom ich kurvenie im toleruje. Pokým nosia peniaze do spoločnej alebo priamo do jeho kasy.

* Pretože ver či nie. Ja osobne poznám aj dievčatá, ktoré sa k prostitúcii dostali po cestičke, na ktorej pôvodne hľadali iba zábavu, rozptýlenie a čo najširšie možnosti čo najfrekventovanejšieho sexuálneho uspokojenia.

Takéto

slečny zasa občas nevedia, čo si za seba vypýtať.

Páni zvyknutí na tzv. privátové ceny sa medzi sebou smejú, či sa slečna domnieva, že má “piču vykladanú zlatom”. Alebo aký iný dôvod majú sumy, ktoré pýta za sex. Navyše za spravidla výrazne oklieštený sex bez bozkávania (“príliš osobné”), bez lízania (“príliš intímne”), bez prstovania (“príliš nepohodlné”) a bez análneho sexu (“bože, ešte to tak”).

Jedno či dve stretnutia s klientom mesačne však týmto dievčatám stačí na spomínaný nový mobil či laptop. Lebo vždy sa nájde chlap s túžbou po jedinečnej spomienke a zážitku. Ktorý skočí na predstavu niečoho výnimočného a jedinečného (“Urobím to len jediný raz s tebou a potom už nikdy”) za tak vysokú cenu – a zaplatí ju. Zo zvedavosti alebo z frajerstva. Česť výnimkám: dievčatám, ktoré sú výrazne vyšších súm skutočne hodné. I keď táto veta je sama osebe parádnym oxymoronom. Ale o tom možno inokedy.

Na dĺžku jedného krátkeho odstavca odbočím. V inom článku píšem o tom, ako často si takéto dievčatá a ženy nabijú nos. Doživotne. Keď žijú v domnení, že to, čo robia, je plne diskrétnym zárobkom. Pritom ich holé fotky či dokonca videá s detailmi ich pičiek veselo kolujú po internete.

Zmienil som “sexprivátové ceny” a urobím obraz

o nich tým, ktorí ho nemajú. I keď sa domnievam, že pri všetkej slušnosti máloktorý v Bratislave žijúci chlap by dnes ešte mohol tvrdiť, že o týchto pomeroch naozaj nemá ani šajn. Na sexprivátoch v Bratislave (mimo nej o niečo menej, prirodzene) stojí čisto len orálny sex (“fajka”) okolo € 30, polhodina klasického sexu cca € 60 a hodina plus mínus € 90.

Akciové a teda o niečo nižšie sumy ponúkajú dievčatá, ktoré fungujú viac-menej na vlastnú päsť. Pretože tie na štandardných, nejakým kupliarom prevádzkovaných sexprivátoch dostávajú z uvedených súm 50, málokde o troška viac percent.

Podľa mojich aktuálne viac ako dvadsaťročných skúseností z tejto brandže je v dnešnej dobe už len veľmi, ale skutočne veľmi

málo dievčat, ktoré sex za peniaze nikdy neskúsili.

V akejkoľvek forme. Nemusí ani zďaleka ísť len o pomerne podradnú prácu na tzv. sexpriváte. Foriem prostitúcie je toľko, že by to vydalo na ďalší článok. Skôr či neskôr k nejakej forme prostitúcie privonia podľa môjho odhadu minimálne nadpolovičná väčšina. A vek, v ktorom k tomu dochádza, sa znižuje zároveň so znižovaním veku, kedy dnešné mladé baby strácajú panenstvo. A toto nie je môj názor, je to moja reálna skúsenosť.

Prvý sex v jedenástich či dvanástich rokoch

A prvá skúsenosť s niečím, čo súvisí s erotikou a sexom za peniaze, len o nejaký ten rôčik neskôr. Prípadne cesta prešpekulovanejšia a teda “fajčenie” za prachy či

análny sex za peniaze ešte pred stratou panenstva.

A následne už len čakanie na dosiahnutie plnoletosti, aby sa slečna mohla legálne vybrať za prácou tohto charakteru do zahraničia. Teda v prípade, že ho tam mieni vykonávať oficiálne v legálnom zariadení, na to určenom. S týmto všetkým sa dá pri fungovaní v erotickej a sexuálnej brandži stretnúť. Vo väčšom meste, samozrejme. Netvrdím, že by to snáď nejako podobne fungovalo v kresťanskej dedinke niekde na Orave.

Ako na autora tohto webu na mňa môžeš nazerať optikou podľa vlastnej voľby. Ak budeš chcieť, uvidíš zdanlivo arogantného, holohlavého a výrazne tetovaného grázla. Médiami titulovaného "guruom erotického priemyslu" a za jednu jeho zložku kedysi dokonca stíhaného. Ak sa rozhodneš inak, uvidíš vo mne možno až prekvapivo duchovne založeného človeka s nadhľadom, žijúceho podľa karmických princípov. Fungujúceho vo vlastnom malom svete. Konajúceho s presvedčením, že každý je strojcom vlastnej spokojnosti a že hranica akéhokoľvek konania je presne tam, kde by mohlo uškodiť niekomu inému. Pestovateľa orchideí, držiteľa najvyššej čiže Kňazovického medaily za 100 bezplatných darovaní krvi (iba na Slovensku). Chlapa komunikujúceho na vysokej úrovni, keď aj bez najmenšej servítky pred ústami. Člena Mensy, ktorý nemá problém relevantne použiť vulgarizmus. Šikovného "textára" - blogera, copywritera, spisovateľa. Voľba uhla pohľadu - napokon, tak ako všetkého v živote - je len a len na tebe. A maj na pamäti, že tvoj výber optiky spätne veľa vypovedá o tebe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *